loader
ul. Pruszkowska 44, 05-806 Komorów-Granica

Nasi Fizjoterapeuci

Grono najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów pomoże wyeliminować i zapobiec istniejącym już dolegliwościom układu ruchu.

W zdrowym ciele...

Zdrowy duch! Spędzanie większości dnia na siedząco, chodząc do pracy w szpilkach lub dni zapełnione pracą od rana do wieczora bez czasu na aktywności w stronę zdrowego ciała to przyczyny poważnych dolegliwości układu ruchu.

Dlaczego my?

W naszej klinice zebraliśmy grono bardzo dobrych w swojej dziedzinie specjalistów, którzy pomogą zapobiec i wyeliminować istniejące już dolegliwości. Oferujemy pełen zakres działań i przeprowadzenie pacjenta w jak najlepszych warunkach i atmosferze.

Jeśli miałeś przeprowadzony zabieg, napisz! Powrót do dobrej kondycji może być bardziej efektywny, jeśli rozpoczniemy go szybciej. Każda, najmniejsza dolegliwość może przerodzić się w poważną dolegliwość, dlatego ogromną wagę przykładamy do prewencji urazów, bo lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda?

Zadbaj o swoje ciało już dziś! Masz je tylko jedno a my pomożemy Ci aby było w jak najlepszej kondycji.

Chętnie porozmawiamy z Tobą o Twoich potrzebach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i zacznij z nami walkę o zdrowie już dzisiaj!

Poznaj Naszych fizjoterapeutów

Fizjoterapeuta
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeuta/Osteopata