loader
ul. Pruszkowska 44, 05-806 Komorów-Granica

Nasi trenerzy personalni i masażyści

Trening personalny to rodzaj treningu, który przynosi najwięcej korzyści. Dzięki indywidualnemu podejściu, spersonalizowanych ćwiczeniach oraz stałej opiece trenera osobistego zapewnisz sobie największe efekty w jak najkrótszym czasie.

Prawidłowy trening pod okiem fachowca

Trening personalny to rodzaj treningu, który przynosi najwięcej korzyści. Dzięki indywidualnemu podejściu, spersonalizowanych ćwiczeniach oraz stałej opiece trenera osobistego zapewnisz sobie największe efekty w jak najkrótszym czasie.

Co zyskujesz, wybierając trening personalny w Promotusie?

W pełni wykorzystany czas. Wiesz, co masz ćwiczyć, więc nie marnujesz go na snucie się po siłowni od kąta w kąt. Szybciej osiągnięte cele, ponieważ stawiamy na ćwiczenia indywidualnie dopasowane do Twoich realnych możliwości. Ciągle coś nowego. Każdy trening jest inny,więc unikasz rutyny i znudzenia. Każdy jednak tak samo korzystny dla Twojego zdrowia, formy i samopoczucia. Obserwację i kontrolę podczas ćwiczeń, więc nie musisz się martwić, że nabawisz się kontuzji i innych dolegliwości z powodu np. doboru nieodpowiedniego sprzętu.

Dlaczego trening personalny to świetna opcja dla Ciebie?

  • w końcu zrzucisz upragnione kilogramy i poczujesz się lepiej we własnym ciele,
  • będziesz bardziej energiczny każdego dnia, co przełoży się na wydajność w pracy i powodzenie w życiu prywatnym,
  • sprawisz, że Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne, ujędrnione, umięśnione, jednym słowem – lepsze!
  • Twoje ścięgna i stawy będą wytrzymalsze, a więc odporniejsze na różnego rodzaju choroby i kontuzje,
  • poprawisz swoją ogólną kondycję fizyczną – tak, że wejście po schodach czy bieg do autobusu nie będą już stanowić dla Ciebie problemu,
  • podniesiesz swoją wydolność i nauczysz się kontrolować swój oddech,
  • zmierzysz się ze swoimi słabościami i pokonasz je raz na zawsze!

Nie czekaj do lata, na nowy miesiąc czy rok – to tylko bezsensowna wymówka. Zacznij zmieniać siebie już dziś! Zapraszamy Zapraszamy chętnych z Granicy i miejscowości ościennych: Brwinowa, Pruszkowa, Komorowa, Piastowa, Nadarzyna, Podkowy Leśnej czy Milanówka.

Chętnie porozmawiamy z Tobą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach po takim treningu personalnym. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a razem na pewno coś ustalimy i wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję.

Nasi Trenerzy Personalni i Masażyści

Trener Personalny