loader
ul. Pruszkowska 44, 05-806 Komorów-Granica

Prywatne Centrum Rehabilitacji

NASZA HISTORIA

W czerwcu 2015 roku stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce, aby pod jednym dachem zebrać zespół specjalistów z różnych dziedzin gotowych przygotować terapię, skrojoną na potrzeby naszego pacjenta. Kładziemy nacisk na osobne traktowanie każdego, na indywidualne opracowanie programu leczenia i treningu oraz na skoncentrowaną właśnie na Tobie jego realizację. Uważamy, że to najlepsza droga do poprawy jakości Twojego życia. A jakość ta, podobnie jak jakość świadczonej w klinice Promotus pracy, to dla nas największe wyzwanie i podstawowe zobowiązanie.

Nasz sukces = Twój sukces

Działamy z pasją, wzorując się na najwyższych, międzynarodowych standardach, korzystając ze stale poszerzanej wiedzy oraz bogatego doświadczenia. Wierzymy, że dzięki temu będziemy Twoim pierwszym wskazaniem, kiedy decydować będziesz o wyborze placówki rehabilitacyjnej.

Jesteśmy po to, aby – niezależnie od wieku, wykonywanej pracy, przebytej kontuzji czy doznanego urazu – pomóc Ci w powrocie do zdrowia i aktywności oraz w osiągnięciu postawionych przez Ciebie celów.

Nowoczesne gabinety