loader
ul. Pruszkowska 44, 05-806 Komorów-Granica

Poznaj naszych dietetyków

W zdrowym ciele zdrowy duch. To mądre przysłowie można również zestawić z dietą, czyli sposobem racjonalnego żywienia. O tym właśnie mówi dietetyka – nauka specjalizująca się w zdrowym odżywianiu.

Jeśli:

  • od dawna borykasz się z nadwagą i chcesz zmienić swoje żywienie, by schudnąć,
  • jesteś w ciąży i pragniesz przejść na dietę właściwą dla Ciebie i Twojego dziecka,
  • martwisz się o swoje zdrowie, więc chcesz je poprawić dzięki jadłospisowi pasującemu do Twojego organizmu,
  • pragniesz zatrzymać dobre samopoczucie, młody wygląd, piękne ciało

skorzystaj z naszej konsultacji dietetycznej w Granicy. Nasi doświadczeni w różnych przypadkach specjaliści pomogą Ci dojść do upragnionego celu – niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, przejść na wegetarianizm, jeść same ekologiczne produkty czy po prostu być zdrowym.

Ułożenie prawidłowego jadłospisu nie jest łatwym zadaniem i w istocie stanowi ostateczny punkt wszystkich wizytacji. Aby go stworzyć, najpierw porozmawiamy z Tobą o Twoich celach, obawach i motywach, które Cię do nas sprowadziły. Ważne jest również, byś miał ze sobą kompletne badania (podstawowe i alergologiczne minimum, jeżeli na coś chorujesz – także musisz nam przedstawić związane z tą chorobą wszystkie szczegóły). Tylko w ten sposób dopasujemy do Ciebie indywidualny plan żywieniowy oparty na Twoim organizmie, zdrowiu i samopoczuciu.

Zmień swoje życie już dzisiaj! Zapraszamy pacjentów z Granicy i okolic: Brwinowa, Pruszkowa, Komorowa, Piastowa, Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Milanówka. Spełnij swoje marzenie o schudnięciu! Zadbaj o swoje zdrowie, ponieważ masz je tylko jedno! Każdy powód jest dobry, by odżywiać się w zgodzie ze swoim organizmem – pamiętaj o tym.

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Poznaj naszych dietetyków