loader
ul. Pruszkowska 44, 05-806 Komorów-Granica

Rehabilitacja i fizjoterapia

Rehabilitacja i fizjoterapia

Z bólem nie ma żartów!

Pewnie to nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, ale musimy to podkreślić: dzięki kręgosłupowi chodzisz. Zwiedzasz, poznajesz, biegasz, ćwiczysz, jeździsz na rowerze, wspinasz się po górach. Wyobrażasz sobie teraz tego nie robić?

Nie jest za późno na zdrowie – pamiętaj o tym!

Zajmiemy się prywatną rehabilitacją kręgosłupa i wszystkich wad postawy: skoliozy, lordozą czy kifozą. Poprawimy Twoją sprawność i sprawimy, że znowu zaczniesz żyć pełnią życia.

Jeśli zatem:

 • próbujesz dojść do zdrowia i pełni formy po przebytym urazie,
 • przygotowujesz się do zabiegu operacyjnego w obrębie narządów ruchu,
 • przebyłeś operacyjny zabieg ortopedyczny, neurochirurgiczny lub zabieg po urazie skrętnym stawu,
 • cierpisz z powodu naderwanego ścięgna, mięśni lub więzadła,
 • bóle kręgosłupa utrudniają Ci codzienną aktywność i odbierają radość życia,
 • chcesz zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka i mieć pewność, że będzie mieć prawidłową postawę…

…znalazłeś się w dobrym miejscu. Bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych na kręgosłup i inne części ciała realizowanych w ramach naszej kliniki walki z bólem pomoże przede wszystkim przyspieszyć proces regeneracji i gojenia po przebytym urazie, a także zwalczyć uporczywy ból u źródła i usunąć zwyrodnienia, które ograniczają ruchomość stawów.

Zajmujemy się następującymi rodzajami rehabilitacji ortopedycznej:

 • rehabilitacja wad postawy (czyli kręgosłupa),
 • rehabilitacja kolana,
 • rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych,
 • rehabilitacja dzieci,
 • rehabilitacja w sporcie.

Potrzebujesz rehabilitacji prywatnie? Nie ma sprawy. W naszej ofercie znajdziesz również indywidualną rehabilitację domową. Nie musisz już martwić się dojazdem czy opiekunem dla swoich dzieci – to my przyjedziemy do Ciebie. Co prawda nasza klinika znajduje się w Granicy, ale dojeżdżamy również do Brwinowa, Pruszkowa, Komorowa, Piastowa, Nadarzyna, Podkowy Leśnej oraz Milanówka.

W jaki sposób będzie wyglądać nasze wsparcie?

Zaczynamy od konsultacji u specjalisty - rehabilitanta lub neurologa. Zespół specjalistów ułoży indywidualny plan w pełni dostosowany do charakteru urazu, Twoich możliwości fizycznych oraz trybu życia, jaki prowadzisz.

Następne dedykowani Ci rehabilitanci będą czuwać nad procesem Twojego powrotu do zdrowia i stale monitorować postępy. W końcu, gdy rehabilitacja przestanie być już tak potrzebna, otrzymasz plan działania przeciwko odnowieniu się kontuzji w przyszłości. Dzięki temu w końcu przestaniesz się stresować i zyskasz pewność, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.

Umów się na konsultację rehabilitacyjną i przekonaj się, że słowa zamieniamy w czyny. Twoje zdrowie to dla Ciebie priorytet – dla nas też! Zadbaj o kręgosłup – rusztowanie ciała oraz inne jego elementy. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo albo odwiedź nas w Granicy!